مهد دو ستاره

وقتی خبر دو ستاره شدن مهد رو (دو از سه ستاره ) از مدیریت شنیدم خیلی خوشحال شدم ولی نمی دونستم که این ستاره بندی چه پیامدهایی دارد و معیار تعین شهریه در مهدها همین درجه هاست . یعنی به یکباره شهریه مهد به اندازه دوبرابر افزایش پیدا کرد و جالب اینجاست که مدیریت در جلسه ایی که با سازمان داشته عنوان کرده که این افزایش شهریه باعث ورشکستگی مهدها می شود و در جواب اینطور بیان کردن خانواده هایی که توان پرداخت ندارن می تونن فرزندانشون رو به مهدهای تک ستاره و یا بی ستاره ببرن و جالب اینجاست که اصلاً توجهی ندارن که اون والدینی که این مهد رو برای بچه انتخاب کردن تحت عوامل خاص بود که بعد از فاکتور نحوه برخورد و رسیدگی مربیا به بچه ها فاکتور نزدیکی به منزل یا محل کار مد نظر والدینه که بچه تو سرما و گرما کمتر تو مسیر اذیت بشه یا جابجایی بچه از یه مهد به مهد دیگه اصلاً کار اصولی نیست ( مگر در شرایط خاص ) متاسفانه این شیوه ارزیابی اصلاً معیار مناسبی نیست یعنی تو مهد دوستاره که مربی شیرخواره ها یه لیسانسیه دارای مربی مربگیری است حالا تو مهد تک ستاره و یا بی ستاره چی می شه . من وبابا تو زندگیمون سعی کردیم همیشه با برنامه و هدفمند زندگی کنیم حتی تو مخارج و هزینه ها یعنی جورایی اعتدال رو حفظ می کنیم نه افراط داریم نه تفریط خدا رو شکر به اندازه روزیم می رسه و استقاده می کنیم و سعی می کنیم لذت ببریم ولی وقتی یه هزینه ایی اینطورغیر قابل پیش بینی ایجاد می شه واقعاً برنامه ها مون بهم می ریزه. خدا عاقبت همه رو ختم به خیر بکنه با این اوضاعی که درست کردن . 
از صدای رعد و برق ، از صدای دوره گرد تو خیابان (که داد می زنه آلومینیوم ، مس ، روی... خریداریم ) از صدای عطسه بابا ، از صدای مرغ پلاستیکت بشدت می ترسی ، و هر شگردی هم برای آرومتر کردنت بکار می برم فایده نداره. 
هر روز سه تا چهار تا کلمه جدید یاد می گیری اونقدر تعدادشون زیاد شدن که از ذهنم خارج می شن حتی شب وقتی می خوام برای بابا بازگو کنم بیشترشون رو جا می زارم .
کماکان شبا تا صبح بیشتر ازشش یا هفت بار بیدار می شی و حتی یه شب از صدای چهار تا شش و نیم صبح بازی کردی و بعد خوابیدی .
چهارشنبه 1 اردیبهشت ماه 89 ساعت 12:37

/ 1 نظر / 7 بازدید
فرناز مامان آنیسا

سلام عزیزم چقدر بده که گرفتار این مهد کودکها شدید .[ناراحت] ببوس اهورا جونو بیا آپیدم [بغل]