مصرف کنیم یا نکنیم ؟ مساله این است!

مدام از موجهای مختلف رادیو شبکه های مختلف تلویزیون تو روزنامه اعلام می کنن  برای کاهش صدمات آلودگی هوا حتماً شیر مصرف کنید دوباره از همین موجها و همین شبکها و تو همین کاغذها اعلام می کنن که بخاطر مواد افزودنی و ضدعفونی و خطرناک شیر مصرف نکنید حالا ما این وسط که خودمون تولیدکننده شیر هستیم داریم فکر می کنیم تحقیق می کنیم که چکار کنیم مصرف کنیم یا نکنیم که هردوش یه نتیجه رو داره اما وقتی آخرین قیمت این شیرای تتراپک کوچیک رو می بینم  و نمودار قیمت شیر رو تو این چند ماه اخیر تو اکسل ترسیم می کنم با این نوسان قیمت عجیب و غریب به این نتیجه می رسم که اگه  آدم عاقل دودستی خودش رو خفه کنه و بکشه بهتر از اینکه پول بده و به مرگ تدریجی بمیره .

مدتهاست که بابارضا  از یه لبنیاتی مطمئن ( البته تو کشورمون هیچ چیز مطلقی وجود نداره بنابراین جمله ام رو اصلاح می کنم یه کمی مطمئن ) شیر می خره و پس از یکساعت جوشوندن ازش ماست تهیه می کنه بخاطر همون یه کمی اطمینان از خوردن شیر اجتناب می کنیم اما با این وضع و اوضاع فکر می کنیم باید به فکر خریدن یه گاو باشیم آخه مگه می شه لبنیات نخورد .

مصرف نمی کنیم پس دیگه مساله ایی نیست.

/ 5 نظر / 24 بازدید
مریم

میبینم که ................. همه مشکل مار و دارند [ناراحت] ما که فعلا مصرف میکنیم تا ببینیم راه حل بهتری پیدا میکنیم یا نه ؟ میگم یک ساعت جوشوندن برای شیر مناسبه یا خواص شو از بین میبره ؟ البته شما خودتون گفتید که تولید کنندهایید بنابراین از ما واردترید [لبخند]

مامان زهرا نازنازی

خریدن گاو هم ایده ی خوبیه [چشمک]

ارغوان

خریدن گاو پیشنهاد خوبی بود پسندیدیم[مغرور]

مینا مامان کیها ن

مامان اهورای عزیز مگه مشکل فقط شیر هست ؟ میوه هامون کود های بیشتر از حد معمول و سمپاشی های بیشتر از حد معمول دارن لبنیات هم که شما گفتین گو شت هامون هو رمونی هستن و .... نان هامون هم که به جای ارد جو ش شیرین دارن چی بخوریم ؟

وحیده مامان پارسا

وای شما هم همین مشکل رو دارین؟!حالا این که خوبه یه مدت یه مقاله خوندم در خصوص گاو و شیر اون که با چه وضع فجیعی از گاوها شیر میدوشن و آدم ها ظالم هستند و شیر گاو خاصیتی نداره.بجاش شیر بادام بخورید.یه مدت هم این کار رو کردیم ولی دیدیم نمیشه...شیر ها هم که پاکتی بی خاصیت.اونها هم که مواد نگه دارنده دارن.اونهایی که چند روزه هستند ظاهرا بد نیستند که یه مدت دیگه یه چیزی هم در مورد اونها میگن.شیر محلی هم که مشکلات آلودگی داره....م