تعطیلات در دلگشا

از روز دوشنبه تعطیلاتم شروع شد اون روز من و تو خونه بودیم و همه وسایل سفرمون رو آماده کردیم تو هم سطل و بیلچه و صندلی و کیف و کتابات رو آماده کرده بودی و لحظه شماری می کردی برای دریا و مدام می گفتی پس کی می ریم .

 روز سه شنبه ساعت شش  صبح از جاده شمشک دیزین حرکت کردیم ترافیک نیمه سنگین بود و قابل تحمل اما از شهر چالوس تا شهسوار دو ساعت تو راه بودیم و واقعاً هرسمون اذیت شدیم خصوصاً هوا وحشتناک بود موهامون فر خورده بود و چسبونکی شده بودیم .

منزل دائی خسرو ( دائی بابارضا ) تو شهر خرم آباد بود توی یه روستایی بو که تا چشم کار می کرد شالی بود وقتی به اونجا رسیدیم تو از فرط هیجان سر از پا نمی شناختی عاشق سنجاقکا شده بودی که عین هلیکوپتر جلومون مانور می دادن و دلت خواست چند تا از اونا را با خودمون ببریم .

با وجود اینکه عصری رفتیم دریا و تو حسابی آببازی کرده بودی اما تا موقع خواب حسابی ورجه ورجه کردی و من و بابارضا فقط گفتیم اهورا نکن دست نزن  و البته کار خاصی نمی کردی همون بالا و پایین پریدنای تو خونه و دست زدن به یخچال و پنکه و تلویزیون همون کارایی که خونه مامان بزرگ و مامان فریده و یا حتی خونه خاله میترا انجام می دادی  نه اینکه اونجاها به محض وارد شدنمون یه تغییر دکوراسیون جدید می دیم خیلی کارات و رفتارات خونه اونا به چشممون نمیاد اما اینجا دیگه از این خبرا نبود همه چی مرتب و دقیق سرجاش بود کوسنا با دقت و ظرافت خاصی رو مبل چیده شده بود که حتی من جرات نمی کردم بهشون تکیه بدم برای همین بالا و پایین پریدنات و دست زدنات خیلی براشون عجیب بود و من و بابا هم مجبور بودیم مدام بهت تذکر بدیم و حتی مجبور شدم دو یا سه بار نیشگونت بگیرم .

صبح روز چهارشنه بلافاصله بعد از خوردن صبحانه از ترس اینکه مبادا من و بابارضا نتونیم خودمون رو بیشتر از این کنترل کنیم ازشون خداحافظی کردیم اول به سمت جاده دوهزار و سه هزار رفتیم و بعد هم تو یه ترافیک خیلی خیلی سنگین به هچیرود رسیدیم و سوئتمون رو تحویل گرفتیم و خدا رو شکر همه چی خوب و مرتب بود .

اون روز و فردا رو به دریا و خرید گذروندیم و مثل همیشه  که لحظات خوب و خوش خیلی زود می گذره تعطیلاتمون هم گذشت و روز جمعه ساعت هفت تو هوای بارانی از سمت جاده عباس آباد کلاردشت به تهران برگشتیم .

سفر فوق العاده ایی بود هم از تو بخاطر همکاریت تو سفر و هم از بابارضا بخاطر شرایط خوبی که تو سفر برامون فراهم کرد ممنونم.

/ 0 نظر / 24 بازدید