سیندرلا + عکسای تولد

این عکس رو تو شمال گرفتیم این پیراهن و دامن رو از دستفروشهای کنار خیابون که بساط می کردن خریدیم  وقتی می خواستم پیراهن رو تنم کنم تو هم به اصرار این دامن رو پوشیدی وقتی برای دوم این پیراهن رو پوشیدم بهم می گی " مامان چقدر شبیه سیندرلا شدی... می شه حالا یه چرخ بزنی...  راستی می خوای من آقات بشم ؟... الان که نه وقتی بزرگ شدم "

 

/ 11 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مینا مامان کیها ن

مامان اهورای عزیزم سلاااااااااااااااااااام و مباک باشه تو لد گل پسرت اهورای عزیزم ... میدونین که خیلی خیلی خاطر شماو البته اهورا جون برام عزیزه خیلی دوستون دارم از صمیم قلبم بهترین ارزو ها رو دارم براتون و شادی و سلامتی و ارامش براتون از خدا می خوام ... فداش بشم کاش خودم دخمل داشتم می دادمش ا هورا جونم اقاش بشه وقتی بزرگ شد مامانی جون دکتر می گفت : شخصیت او را خط نزنید ،به او ثابت کنید خو دش را دو ست دارید و لی عمل نادرستی را که انجام داده است دو ست ندارید .

مریم

سلام به خانوم سیندرلا ! تولد گل پسر بازم مبارک کیکش هم خیلی قشنگ بود فقط حیف که ما نبودیم [ناراحت]

سپیده عمه آریانا

به به چه لباس زیبایی مبارکتون باشه . جیرگ این گل پسر ناز رو برم من با عکسهای زیباش . الهی همیشه شاد و سلامت باشه . بوووووووووووووووووووووووووووووس برای اهورای گلم[ماچ][ماچ][قلب][گل][گل]

نگار

مطلب جالبی بود. موفق باشید ;)

من و دخترم ری را

ماشالا به این اهورای آقا. تولدش گذشته ولی ما تازه اومدیم این جا. پرسیده بودید که ری را کلاس نقاشی میره. نه، من که با کلاس مخالفم. الان باید از تخیلش استفاده کنه. کلاس لازم نیست. البته من خودم گاهی باهاش کار میکنم ولی بازم بیشتر تکنیک های نقاشیه نه خود نقاشی. مثلا چه جوری رنگ کنه، چه جوری از رنگ استفاده کنه و از این دست. این نقاشی هایی که اون میکشه رو من نمی تونم. تاثیر پذیریش بیشتر از شخصیت های کارتونیه که می بینه. مشخص و معلومه این. بازم ممنون که سر زدید.

ارغوان

ای خداااااا دامنشو ببین قربونت برم من آخه اهورا جونم[ماچ]چه کیک قشنگی...لباسش خیلی بهش میاد[قلب]دوستون دارم[بغل]

حمید

مطلب جالبی بود. موفق باشید ;)

حمید

مطلب جالبی بود. موفق باشید ;)

خانه سبزمان

تولدت با تاخیر مبارک اهورا جون! چه کیک قشنگی![هورا][ماچ]