تو بزرگ می شی.....

برای اولین بار به تنهایی و بدون حضور کسی با هم خونه رو نظافت کردیم اما متاسفانه موقع کمک به من لوله جارو برقی به پشت پلکت خورد و یه کمی گریه کردی همپای من گردگیری کردی و دستمال کشیدیم می دونستم که لحظاتی بعد دوباره خونه به شکل سابقش برمی گرده اما از تمیز کردنش لذت می بردم و همینطور تو هم متوجه می شی که موقع مرتب کردن خونه همه چیز باید سرجای خودش قرار بگیره .
پنج شنبه مهمون داشتیم و جمعه هم به مهمونی رفتیم اما حسابی تو این دو روزه بهونه جویی کردی اصلاً دوست نداری منو سرگرم کاری ببینی دوست داری تموم وقتمو به تو اختصاص بدم به همراه مامانی و بابایی و خانواده دایی به پارک نزدیک خونه رفتیم و تا جایی که می تونستی بازی کردی فقط سوار هر چیزی می شدی به زور باید خارجت می کردیم .
دیشب روی زمین دراز کشیدی اول به بابا گفتی کنارت دراز بکشه و بعد هم به من گفتی ، بین من و بابا قرار گرفته بودی و از این کارت لذت می بردی یه نیم نگاهی به من یه نیم گاهی به بابا و بعد جیغ می کشیدی و من و بابا از این همه شادی و هیجانت لذت می بردیم . به بابا گفتم تو یه چشم بهم زدن اهورا بزرگ می شه مرد می شه آقا می شه و حالا نوبت اونه که با بچش بازی کنه و لذت ببره (خدایا مهربون و دوست داشتنی اهورا رو برای ما و ما را برای اهورا حفظ کن ) 
عاشق بازی با باغ وحشت هستی البته حتماً منم باید باشم حیوونا رو می چینیم درختا و سبزه ها رو و بعد از آقا خرگوشه شروع می کنیم که می ره به جنگل و به دنیال هویچ می گرده مشغول خوردنه که آقا شیر گرسنه که پشت درختا قایم شده بیرون می پره و خرگوش بیچاره رو می خوره حالا نوبت زرافه است که بره دنبال غذا، وای چقدر برگای این درخت تر و تازه و خوشمزه اس ..... 
وسط بازیمون یاد کتاب خوندن می افتی کتابای مقوایی وپارچه ای و پلاستکیت رو هر چه سعی کردی بلایی سرشون بیاری موفق نشدی که نشدی اما کاغذی ها رو با اینکه همه صفحاتش پاره شده و چسب خورده اما بازم بعد از خوندنمون دوست داری پارشون کنی.
مربیات می گن جدیداً خودت به تنهایی می خوابی به محض اینکه شیرت رو خوردی با دستت روی سینت می زنی و می خوابی.
برای فردا برات وقت دندونپزشکی گرفتم شاید مجبور بشیم خودمون دوتایی بدون بابا بریم .
یکشنبه 29فروردین 89 ساعت 10:34 


/ 2 نظر / 14 بازدید
گلبهار

سلام عزیزان.وبلاگ قشنگی دارین و خدا انشاالله عزیزاتون رو براتون حفظ کنه.از شما دعوت می کنم که به سایت ما بیاین و ما رو در ارائه هر چه بهتر سایت یاری کنید. با امکاناتی همچون تالار خانواده و بحث های مهم ان/تالار پزشکی و اطلاعات مفید/تالار عکس و البوم عکس کودکان شما/فروشگاه و لوازم آرایشی و بهداشتی زناشویی مفید/اگر از محصولات سایت ما خوشتان امد می توانید معتبرترین محصولات رو خریداری کنید و اگر محصول مورد نظرتون رو پیدا نکردین می تونید با خرید یک پودر خوشبو کننده زیر بغل که برای همه مفید است از سایت ما حمایت کنید.به امید دیدار