سال جدید

الان اردیبهشته و من باید یه فلش بک داشته باشم از زمان اجرای نمایشت تا به الان...

همین هفته ایی که گذشت فیلم و عکسای جشن نوروزت  رو گرفتیم فقط حیف که کیفیت صدای برنامه خیلی بد بود و اگر نه در مجموع تصویربرداری و میکس خیلی خوب شده بود .

آخرین جمعه 92 روز خسته کننده ایی بود خواستگاری دائی اکبر با اثاث کشی مامان فریده یکی شده بود اما شکر خدا هردوش به خوبی گذشت .

بر عکس هر سال امسال اولین سالی بود که سال تحویل رو تو ساختمون و با یه تفاوت کوچولو تو خونه مامان فریده گذروندیم .

از دوم تا هفتم فروردین یه سفر به گرگان و گنبد و بندر ترکمن داشتیم و سفر خاطره انگیزی شد و بقیه تعطیلات هم به دید و بازدید گذشت .

بهترین اتفاق تو سال 93 همسایگی مامان فریده تو ساختمونه که بیشتر وقتمون رو با هم می گذرونیم  و از همه مهمتر آرامشیه که بابارضا پیدا کرده و ما هم از این بابت خوشحال هستیم .

هفته سوم فروردین ماه جشن عروسی دختردائی بابارضا هفته آخر فروردین هم جشن عقد دائی و هفته اول اردیبشهت هم جشن پسردائی بابارضا بود امیدوارم تموم سال نود و سه به جشن و شادی بگذره .

اخلاق و رفتارت یه کمی بهتر شده از روش ستاره و ضربدر استفاده می کنم هر چند گاهی اصلاً جواب نمی ده

تمرین موسیقیت خیلی کمه اما با وجود این خاله موسیقیت ازت راضیه

شهریه مهد کودکت حدود 30 % افزایش پیدا کرده و قرار تا پایان شهریور مهد بری و حسابی خودت رو برای رفتن به مدرسه آماده کردی دو تا مدرسه تو منطقه شش رو برات رزرو کردیم و برای خرداد ثبت نام می کنیم.

یکی از دندونای پایینت حدود سه هفته است که لق شده و هنوز هم نیافته که البته کاملاً طبیعه اما عجیب اینه که  یکی از دندونای آسیات حدود دو هفته لق شده بود پنج شنبه گذشته افتاد و این روزا سوژه نگرانی من شده .

/ 1 نظر / 31 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل] [گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام و درود بر شما گرامی وبلاگ خوب و جالبی دارید. امیدوارم در ادامه راه موفق باشید. ********** [گل][گل] تبريک ماه رجب و دو داستان جالب و خواندني [گل][گل] # ویژگیهای امام(ع) و انتخاب آسایش دنیا یا سعادت آخرت # علم غیب امام(ع) و پذیرفتن برخی از وجوهات مردم *********** [گل] احادیث زیبا و خواندنی هفته [گل] # فضیلت ماه رجب در کلام خداوند متعال و روزه اين ماه ### راه نجاتی برای کسانی که بسیار گرفتارند و مشکل دارند *********** [گل] ادامه‌‌ي مطالبي که خداوند متعال در شب معراج به پيامبر(ص) فرمود [گل] *********** ## 15 بلای وحشتناک، نتیجه بی اعتنایی به نماز(سؤال حضرت زهرا از پیامبرخدا) ##‌ قفل شدن زبان هنگام مرگ، بخاطر ناراحتی مادر *********** ## شش علامت زنان بهشتی *********** منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]