شاهنامه

 همیشه دیدن عکسهای روی جلد شاهنامه برات جالب بوده و مدتهاست که ازمون می خواستی داستانهاش رو برات بخونم و کتابی که در حال حاضر برات می خونم با وجود اینکه متن سنگینی داره و مناسب سنت نیست رو با علاقه گوش می کنی و هر جایی رو که متوجه نشی ازم سوال می کنی مثلاً می پرسی " چشم دل اونو  کور کرد یعنی چه " و یا با توجه به تعاریف ما متوجه شدی که ابلیس همون شیطان یا خشم قلمبه هست .

/ 11 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیرحسین

اگر به همین صورت پیش بروید و او را با کتاب دمساز کنید، خیلی خوب خواهد شد. ولی باید بگویم ابلیس و شیطان و اهریمن، در اصل با هم تفاوت های زیادی دارند. مربوط اند به دو جهان بینیِ مختلف. اما برای آغاز، شاید بهتر باشد از این جزئیات چشم پویشید. با آرزوی تندرستی برای شما و اهورای گرامی. دانش دوست باشید.

سایه

چه خوبه که به این قصه ها گوش میده :) خوبی مامن خانومی؟

مینا مامان کیها ن

سلام مامان بوبوبلی خ وبی ن من هم برا کیهان کل شاهنامه رو تعریف کردم ولی راستش خیلی بکش بکش و خو نریزی داره [نیشخند] و بعدش داستان ضحاک و .... کلی از دعواها رو سانسور کردم و لی .... نمی دونم راستش خوبه تعریف این جو ر داستان ها یا نه ... البته دقیق که نگاه کنیم اکثر کارتون ها هم این روز ها تو این تم هستن بزن بزن و جنگ ... راستش خیلی نگرانم که تاثیر بدی رو بچه ها بذاره

سایه

کجایی مامان خانوم؟ کم پیدا که هستی پاسخی برای هیچ کامنتی هم که نمیذاری میگیم نکنه کلا در حال محو شدنی مامان جون[نیشخند]

شيرين مامان نيما

ماشااله هميشه چنين دقيق و فهميده بموني. مي بوسمتوننننننننن♥ ♥ ♥

نیروانا

شاهنامه ... چه بانمک که شاهنامه دوست داره ... عاشق این عکسشم که این بغل گذاشتی [ماچ][ماچ]