آنفلوآنزا

دقیقاً امروز یه هفته است که مریضی، بیماریت با یه آبریزش ساده و سرفه شروع شد که بار اول توسط دکتر شرفی ویزیت شدی و بعد دو روز تب و استفراغ هم به مرضیت اضافه شد اینبار به مطب دکتر جواد پور رفتیم  حدود پنج ساعت رفت و برگشتمون طول کشید اون شب فوق العاده حالت بد و وحشتناک بود یه روز من مرخصی گرفتیم و بعد هم مامان فریده پیشت بود و آخر هفته هم که من در کنارت بودم هر روز که می گذشت انگار بیمارت شدت بیشتری پیدا می کرد علاوه بر آبریزش بینی از چشمات هم اشک می اومد لبات از شدت تبی که داشتی ترک ترک شده و از قسمت پارگی اش خون میاد داخل بینت هم زخم شده و با وجود که برات چرب می کنم اما مدام با زخمش ور می ری و اجازه نمی دی که زخمش خوب بشه خیلی رنجور و ضعیف و بی اشتها و لجباز و بداخلاق شده ایی به زور و خیلی سخت داروت رو می خوری و امروز هم مامان فریده منزلمون مونده امیدوارم اذیتش نکنی .

این روزا مدام ازم می خواستی که بغلت کنم یا رو پا بگیرم و بخوابونمت و این چیزی نیست که تو شرایط عادی خودت داوطلبانه پیشنهاد بدی و با وجود اینکه استراحت کردن و خوابیدن برات خیلی خوبه اما برای من که همیشه با خواهش و التماس می خوابونمت خیلی سخته  همیشه سلامت باشی و خندون .

/ 7 نظر / 27 بازدید
سایه

ایشالله خیلی زود حالش خوب بشه

روناک

ادت کردم تو فیس دیدی؟ بوووووووووووووووس واسه اهورای عزیزم...مریض نباشی هیچوقت چقدر اقا شده ماشالا..درک و هوشش از این جملاتش معلومه.عکس روحه رو نیگا...خوب است که با باباش رابطه خوبی داره...خدا برای شما حفظ کنه این شاه پسر رو...روح بابا سهرابش شاد...معلومه انسان شریف و مهربونی بوده اند...میبوسمت ممنونم از لطفت

ارغوان

الهیییی[ناراحت]ایشاا... زودتر خوب بشه اهورای عزیزم[ماچ]

مارتیا پسر دوستداشتنی ام

خیلی بد بود وجشتناک بود . اصلا عنوان پستت را که تو بروز شد ها دیدم دلم لرزید . عزیزم امیدوارم تا جالا بهتر شده باشه . بیا و بنویس . مریضی بچه ها خون به جگر ادم می کنه . امیدوارم امروز بنویسی دیگه خوب شده . اصلا نمی خوابه و همش شیظنت می کنه این طوری بهتره .

خانه سبزمان

اهورای عزیزم امیدوارم مامانی مهربونت هیچ وقت شاهد مریضیت نباشه!امیدوارم زودتر حالت خوب بشه [قلب][ماچ]

z

تقویم 92 با طرح های متنوع و جذاب برای کودک دلبندتان کارت تبریک سال نو با عکس کودک عزیز تان و تم های مختلف جشن رو از ما بخواهید یه سر بزنید امیدوارم مورد پسندتون باشه http://temparti.blogfa.com/ چیزی به آخر سال نمونده عجله کن:X:X