امروز من فردای تو

هر روز که از مهد به خونه بر می گردیم اول لباست رو تو اتاق درمیاری و بعد به دستشویی می ری و دستات رو می شوری و بعد از تو کشو یه دست لباس راحتی برمی داری و می پوشی و بعد بهم می گی مامانی می شه لباسام رو جمع کنی گاهی بهت نگاه می کنم باورم نمی شه که داری بزرگ می شی و دیگه قرار نیست هر روز بایدها رو برات تکرار کنم و گفتن همین یکبار کافیست یادمه پارسال یه پست از عادادت بدت نوشتم و خوشحالم که الان همه اون عادتها رو ترک کردی و حالا من موندم و عادات بدم .

هنوزم شبا اول رو پاهام می خوابونمت و بعد بغلت می کنم رو تختت می ذارم هنوزم دوست دارم بهت غذا بدم قاشق قاشق اگه روزی صد بار ازم بخوای که تو خونه بغلت کنم و بگردونمت اگه دستم بند نباشه بی معطلی قبول می کنم هنوزم هر روز صبح البته اگه بیدار نباشی تو پتو می پیچمت و به طبقه دوم مهد می برمت و در جواب کسایی که می گن به خودت به سلامتیت به کمرت به زانوهات ... فکر کن می گم لذت و شیرینی این روزام می تونه مرهمی برای درد فرداهام باشه همون فردایی که ممکنه از بوسیدن و در آغوش کشیدنم خجالت بکشی .

/ 7 نظر / 25 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] سلام دوست گرامی. امیدوارم در ادامه راه این وبلاگ و نیز زندگی موفق باشید. با چهارمین مطلب در مورد «جنّ و پری» در خدمت شما هستم. ********** [گل][گل][گل] «اجنه به چه شکلهایی در می‌‌آیند؟» و «اجنه چه می‌‌خورند؟ و چگونه غذا می‌‌خورند؟» [گل][گل][گل] و البته به همراه احادیث زیبایی که این هفته تقدیم شما کرده‌‌ام. ********** توصیه می‌‌کنم حداقل بقیه مطالب «صفحه اول» و «صفحه دوم» را هم ببینید. امیدوارم تمام لحظات زندگی را شاد و خرّم باشید. [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

سایه

آخی چه حسیه مادی.ایشالله همیشه سالم و سلامت باشی حتی فرداها :)

مریم

کلی بزرگ و اقا شده اهورا جون [قلب]

سپیده عمه آریانا

جیگر این مرد کوچک رو برم من . الهی همیشه سلامت و خندون و دلشاد باشی عزیزم[ماچ][قلب][ماچ][گل]

بهزاد منفرد

چه پست خوبی بود به منم سر بزن اگر دوست داشتی تبادل لینک هم بکنیم

لیلی

عزیزم واقعا" کیف میکنم از حس مادری عمیق و عاشقانه ات! امیدوارم همیشه سالم و خوش باشید!