کسری و ایلیا

وقتی برات فیلم می ذارم و به قسمت آموزش زبان می رسه تصویر سگه میاد و خانمه می گه DOG وتو می گی "هاپو" و تصویر بعدی توپ و تو می گی "بوپ " ....... و من عشق می کنم و می گم ممکنه ضریب هوشیت بالای 140 باشه چرا ما مامانا فکرمی کنیم باهوش ترین و خوشگلترین بچه روی زمین رو داریم ( البته من که دارم )
عصر چهارشنبه نوبت دکتر داشتم و طبق معمول تو مطب دکتر حسابی آتیش سوزوندی وقتی نوبتم شد و به داخل رفتم صدای گریه هات رو می شنیدم و دلم می خواست زودتر از تو اتاق بیرون بیام و ببینم بین تو و بابا چی می گذره حسابی کلافه بودی و بابا هم عصبانی و درمونده و مدام می گفت عجب بچه بدی دارم دیگه باهات دوست نیستم نمی دونم چکار بدی کردی که بابا اونقدر عصبانی بود که حتی جرات نکردم ازش بپرسم . اون شب خانواده عمو حمید و مامان فریده به منزلمون اومدن و قرار شد بخاطر مهمونی روز جمعه تا آخر هفته منزلمون بمونن بازی در کنار کسری حسابی خسته ات می کرد و من واقعاً متوجه گذشت زمان نمی شدم حسابی تو این سه روز باهم بازی کردین البته تو یه کمی کسری رو اذیت می کردی گاهی اسباب بازیات رو بهش نمی دادی و اون هم بحالت التماس از سمیه می خواست که به خونشون برگردن شیر دادن و آبیموه دادنت تو این چند روزه بعهده کسری بود اونقدر با وسواس باهات رفتار می کرد که انگار یه ده سالی ازت بزرگتره و مدام ازم می خواست که بهت شیر و آبیموه بده . برای شادیتون تکمیل بشه یه بار هم با هم حموم کردین .
با اینکه مهمونی سنگینی داشتم با کمک سمیه و مامانی اصلاً احساس خستگی نکردم،هر چند روز جمعه ایی یه کمی اذیت شدیم چون فرصت رسیدگیم بهت خیلی کم شده بود .
روز جمعه یه تک سرفه های داشتی و چون هوا از روزای قبل خیلی سردتر شد با لیلا تماس گرفتم که یه چند روزی برای نگهداریت به منزلمون بیان و امروز به مهد نرفتی و احتمالاً الان در کنار ایلیا مشغول بازی کردنی . بهت خوش بگذره . 
ضمناً از این تاریخ به بعد دیگه برات شیر نمی دوشم چون هر روز از روز قبل شیرم کمتر می شه تو این ماه اخیر بیشتر از 50 سی سی نمی تونستم برات شیر بدوشم و فکر می کنم که باید طبیعی باشه و بجاش برات شیر و عسل می ذارم . 
صفحه ال سی دی دوربینم مشکل پیدا کرده و تا زمان تعمیرش نمی تونم هیچ عکسی ازت بگیرم .
یکشنبه13 بهمن 88 ساعت12:30

/ 0 نظر / 7 بازدید